Bütün Burda Göreceğiniz Malzemeler hakkında Bilgi almak Ve Ürünleri Satın almak İstiyorsanız Nudo konsept Akvaryum mağazamıza gelebilirsiniz.

Akvaryum Bitki kumu Ucuza veya aceleye gelmeyecek şekilde önemlidir. Herşeyde olduguğu gibi doğru ve sağlıklı bir bitki akvaryumu kurmak istiyorsanız akvaryum kumunuzu kaliteli seçmeniz gerekmektedir.

Bitki Akvaryumunuzun en temel aşaması olan bitki kumu aceleye veya ucuza getirmeye çalışırsanız ve sonradan sağlıklı bir biçimde bitkileriniz için uygun ortam oluşmazsa değiştirilmesi zor ve zahmetli bir süreç karşınıza çıkacak.

Tavsiyemiz Bitki Akvaryumunda Top nokta dediğimiz en kaliteli ürünleri kullanmanızdır .Biz bu noktada Nudo konsept Akvaryum olarak AquaForest ve Seachem Ürünlerini Tavsiye Ediyoruz.

Polonya menşeli Aquaforest, 1995 yılında kurulan, ilk olarak hayvanat bahçeleri, akvaryumlar ve seralara gübre ve bazı katkılar yaparak ticaret hayatına başlamıştır. Daha sonrasında bitki, balık ve mercan çiftliği kurarak, canlı işine girmiştir ve 2011 yılında ise, kazandığı tecrübe ve canlıların ihtiyaçları konusunda edindiği bilgi birikimini harmanlayarak Aquaforest markası altında tuz, katkı ve diğer ürünlerin üretimine başlamıştır.Son yıllarda özellikle Avrupa ve Amerika’da yayılmaya başlayan Aquaforest, özellikle tuz ve kimyasal konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Seachem amerika Atlantada laboratuvar çalışmalarıyla ünlü bir firmadır .Hobicilerin Oluşturuduğu Bir şirket olup İçlerindeki Kimyacılar ve Biyolojistler Aynı zamanda hobici olduklarından vizyonları Kendi Akvaryumları için En iyisini Üretmek ve bu deneyimide bize sunmak .Ürünleri Son derece kaliteli olup Tatlı su Dünyasında Bitki akvaryumunuz için alabileceğiniz en kaliteli ürünlerdir.

 

bitki kumu
bitki kumu

 

Add Your Comment

HEMEN ARA