Nudo konsept akvaryum olarak hobi amacıyla veya profesyonel amaçlarla balık beslenen kişiler için kişiye özel akvaryum tasarımları hizmeti veriyor.

Bir akvaryumum güzel görünmesi için gerekli olan tüm malzemeleri elimizde bulunduruyoruz ve sizlere temin etme konusunda oldukça kısa süre içerisinde geri dönüş yapıyoruz.  Sahip olduğunuz akvaryumun çok daha doğal bir görünüme sahip olması için canlı bitki türlerinden satın alarak akvaryum içine yerleştirebilir veya oldukça zor bulunan mercan gibi akvaryumu çok daha doğal bir görünüme sokacak olan çeşitli süsleme malzemelerini mağazamızdan kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Eğer siz de Ankara çevresinde yaşıyorsanız ve akvaryum dizayn etme konusunda profesyonel kişilerden destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kişiye özel olarak yaptığımız tasarımlar sayesinde hayalini kurduğunuz akvaryum düzenini bize anlatmanız bu dizaynı hayata geçirmek için yeterli olacaktır. Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitemiz sayesinde akvaryum dizaynını mümkün olan en kısa sürede tamamlıyor ve hayalini kurduğunuz akvaryuma kısa süre içerisinde kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

 

 

Sahip oldugumuz Tecrübe ile İstediğiniz Tarzda Akvaryumunuzu Dizayn ediyoruz .Gerekirse Yerinize gelerek keşif yapıyoruz ardından sizin isteğinize göre akvaryumunuzun konseptiniz belirliyoruz .

Akvaryum Konseptlerimiz :

  • Deniz Akvaryumu Kurulumu
  • Özel Dizayn Akvaryumlar
  • Tatlı su Akvaryumu
  • Bitki Akvaryumu ( Teraryum )
  • Koi Havuzu yapımı
deniz akvaryumu ankara
deniz akvaryumu ankara
hazır mobilyalı akvaryum
hazır mobilyalı akvaryum
deniz akvaryumu imalat
deniz akvaryumu imalat

 

ankara deniz akvaryumu
ankara deniz akvaryumu
akvaryum imalat
akvaryum imalat

hazır mobilyalı akvaryumlar
hazır mobilyalı akvaryumlar

 

Add Your Comment

HEMEN ARA