Küçük veya büyük herhangi bir akvaryum içinde balık beslemek kimi zaman insanların hobisiyken kimi zaman da çok daha profesyonel sebepler için büyük akvaryumlar kurdurmak istiyor olabilirsiniz.

Özellikle restoranlar ve AVM’ler gibi binlerce insanın ziyaret ettiği ortamları çok daha estetik bir görünüme kavuşturmak için başarılı bir şekilde dizayn edilmiş akvaryumlar kullanılabilecek en uygun materyaller arasında yer alıyor. Özellikle restoran gibi alanlarda müşterilerinize güzel bir görünüm sunmak istiyorsanız büyük bir akvaryuma sahip olmak önemli. Tabii ki sadece büyük bir akvaryum göze hitap etmeyecektir. Aynı zamanda akvaryumun içinde bulunan doğal bitkiler, çakıl taşları veya mercanlar gibi küçük detaylar ortamın havasını değiştirecek asıl malzemelerdir.

Büyük Akvaryum Fiyatları :

Büyük Proje akvaryumlarınızın fiyatlandırması vereceğiniz bilgiler üzerine yapabiliyoruz .En doğru fiyatı gene mağazamızdan veriyoruz sebebi ise seçeceğiniz kum ,Balık , Cam türü , Mobilya Türü , Akvaryumun boyutu Ve bir sürü fiyatı değiştirecek etken var .Verebileceğimiz fiyatlar için detay çok önemli  teklif almak istiyorsanız sayfanın alt kısmında nasıl ulaşabileceğiniz bilgisi mevcut.

 

büyük akvaryum
büyük akvaryum

hazır mobilyalı akvaryumlar
hazır mobilyalı akvaryumlar

Fiyat Teklifi Alın :

info@nudokonseptakvaryum.com Mail gönderirseniz Yurt İçi / Yurt Dışı Farketmeden Akvaryumunuz İçin Fiyat Verebiliriz . Vermeniz gereken bilgiler

  1. Akvaryum Ölçüleri
  2. Mobilyalı mı yoksa mobilyasız mı
  3. Sadece mobilya veya cam mı lazım yoksa malzeme de istermisiniz
  4. Hangi şehir kurulcak

Bu bilgilerin Harici Vereceğiniz her bilgi çok önemlidir fiyatı daha net ve ucuza verebilmemiz için . İstediğiniz Zaman ankara / Bahçelievlerde Bulunan mağazamıza gelerek Daha Doğru bir Fiyat alabilir .balıklarımıza ve ürünlerimize bakabilirsiniz.

nudo logo google maps

 

Add Your Comment

HEMEN ARA