Ankarada Nudo Konsept Olarak Büyük Akvaryum İmalatı Yapmaktayız .Herkes Kendine Özel Akvaryum İster Sabit boyutlarda akvaryumlar Evinizde Uygun olmuyorsa Biz sizin Yerinize İstediğiniz ölçüde Büyük Akvaryum İmalatı Yapmaktayız .

Tatlı Su Ve Tuzlu Su Olmak Üzere Büyük İmalat Akvaryumlarda Seçeneğiniz Mevcuttur .Akvaryumun Kurulumu İstenirse Bizim tarafımızdan gerçekleştirilip Bütün Suyun dengesi Sağlandıktan sonra Teslim yapılacaktır .

Ev , Avm , Otelinizde Akvaryum Farklı hava katıp Müşterilerinizin Dikkatını Çekecektir .Koyacağınız Bir televizyonun Artık Eskisi gibi Bir anlamı Kalmadığı gibi Akvaryum Konsepti İle Sektörünüzde Farklılık Getireceksiniz.

Büyük Akvaryum İmalat Fiyat Teklifi :

info@nudokonseptakvaryum.com Mail gönderirseniz Yurt İçi / Yurt Dışı Farketmeden Akvaryumunuz İçin Fiyat Verebiliriz . Vermeniz gereken bilgiler

  1. Akvaryum Ölçüleri
  2. Mobilyalı mı yoksa mobilyasız mı
  3. Sadece mobilya veya cam mı lazım yoksa malzeme de istermisiniz
  4. Hangi şehir kurulcak ?
  5. Sump sistemli mi ?
  6. Tatlı Su İse Sadece Bitki Veya Balıkmı
  7. Tuzlu Suda İse Resif mi ? Marine Mi ?

Bu bilgilerin Harici Vereceğiniz her bilgi çok önemlidir fiyatı daha net ve ucuza verebilmemiz için . İstediğiniz Zaman ankara / Bahçelievlerde Bulunan mağazamıza gelerek Daha Doğru bir Fiyat alabilir .Balıklarımıza ve ürünlerimize bakabilirsiniz.

nudo logo google maps

 

büyük akvaryum
büyük akvaryum
deniz akvaryumu ankara
deniz akvaryumu ankara
ankara akvaryum balıgı
ankara akvaryum balıgı
hazır mobilyalı akvaryumlar
hazır mobilyalı akvaryumlar

Add Your Comment

HEMEN ARA