Evinizde Duvara Gömülü veya Duvara sabitlenmiş akvaryum fikriniz var ise bizden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.Ekibimiz ile her türlü Büyüklükte Akvaryum imalatı yapmaktayız .

Duvara gömülü akvaryumlarda duvarınızın kalınlığı önemlidir .İnce bir duvara sahipseniz akvaryumunun ön yüzünün gözükeceği alana akvaryum 0 cm taşacak şekilde yerleştirilir .İstediğiniz Dizayn ve şekle göre tablo tasarımı verilerek akvaryumun olduğu camlar gözükmeden etrafına çerçeve yapılacaktır .Yemleme ve su değişimi ise duvarın diğer tarafından yapılacaktır .Duvarın inceliğine göre arkaya koyulacak su devir daim sistemi ve diğer malzemeler istenildiği takdirde  lake mobilya ile kapatılarak teslim etmekteyiz

Duvara Sabitlenmiş Akvaryumda ise arka odaya çıkıntı olmamakta fakat koyulacağı yerde öne doğru akvaryumunuzun enine göre çıkıntı olmaktadır akvaryum diğer odaya taşmayacak şekilde duvar delinir ardından akvaryum alüminyum çerçeveye oturtulur.İstediğiniz dizayda akvaryumun mobilyası tasarlanır ve gizli açılır kapak ile akvaryumunuzu yemler ve su değişimi yapabilirsiniz.

 

Duvar Akvaryumu Fiyat Teklifi :

info@nudokonseptakvaryum.com Mail gönderirseniz veya 0312 212 70 07 Ararsanız Yurt İçi / Yurt Dışı Farketmeden Akvaryumunuz İçin Fiyat Verebiliriz . Vermeniz gereken bilgiler

  1. Akvaryum Ölçüleri
  2. Mobilyalı mı yoksa mobilyasız mı
  3. Sadece mobilya veya cam mı lazım yoksa malzeme de istermisiniz
  4. Hangi şehir kurulcak ?
  5. Sump sistemli mi ?
  6. Tatlı Su İse Sadece Bitki Veya Balıkmı
  7. Tuzlu Suda İse Resif mi ? Marine Mi ?

Bu bilgilerin Harici Vereceğiniz her bilgi çok önemlidir fiyatı daha net ve ucuza verebilmemiz için . İstediğiniz Zaman ankara / Bahçelievlerde Bulunan mağazamıza gelerek Daha Doğru bir Fiyat alabilir .Balıklarımıza ve ürünlerimize bakabilirsiniz.

 

Add Your Comment

HEMEN ARA