Ankarada Akvaryum Üzerine Her türlü isteğinizi gerçekleştiriyoruz.Mobilyalı Akvaryumlarımız isteğe özel renk ve desenler ile oluşturulmaktadır .

Ayrıca Boyut ve desende yine sizin istediğiniz şekilde yapılabilmektedir .Tek yapmanız Gereken Mağazamıza gelip Ne tip bir akvaryum istediğinizi belirlemek .Ardından tüm İşlemleri biz sizin yerinize yapıp kuruluma hazır hale getirilmiş akvaryumunuzu teslim ediyoruz .

İsterseniz ücret ilede akvaryumunuzu biz kuruyor ve hazır hale getiriyoruz . Eğerki Akvaryumunuz Fazla büyük ve uğraşacak bakım yapacak zaman bulamıyorsanız biz sizin yerinize gelip bakım yapabiliriz .Mağazamıza gelip Her türlü İsteğiniz için Bizden fiyat alabilir veya aşşağıdaki formdan Fiyat Teklifi alabilirsiniz ,

hazır mobilyalı akvaryum
hazır mobilyalı akvaryum
hazır mobilyalı akvaryumlar
hazır mobilyalı akvaryumlar

 

2 Comments

 • by
  Dervis
  Posted August 29, 2018 12:46 pm 0Likes

  90X45X45 cama cam bitki akvaryumu yaptırmak istiyorum. Sadece akvaryumun altına mobilya olacak fiyatı nedir? bide sadece ön cam extra clear olursa fiyatı nedir?

  • by
   admin
   Posted August 30, 2018 10:12 pm 0Likes

   Merhabalar ,
   Camlarımız Extra Clear Olmakta ve Mobilyasıda Lake Boyadan Yapılmıştır .Aynı Zamanda Camlar Extra Beyaz olup silikonlarıda beyazdır .Sadece Ön Cam değil Bütün Camları Extra Clear önermekteyiz yan camlarda görüntüyü büyük oranda etkilemekte .Resimde Gördüğüüz Ortadaki Tanklar 90 Lık olmakta .Fiyat Bilgisini 0312 212 7007 numaralı telefondan ararsanız daha net verebiliriz.

Add Your Comment

HEMEN ARA